Bundesrepublik Ukraine

(Федеративна республіка Україна)

проект

"...Виглядає на те, що Україна підходить до ще одного етапу свого становлення. Багато кому, як завжди, він видається загрозою. Однак для інших він може стати шансом"

 

Перше,що запитуєш у себе, лише при згадуванні цієї дражливої теми- чи вона "антиконституційна”. Чи може автор "попасти під статтю"?

Мій аргумент - те,що витворяють "владні мужі" з конституцією не йде у жодне порівняння з ідеєю федералізму.І чи може будь-яка ідея бути засуджена Законом.Закон торкається дій,а не ідей.
Основне заперечення прихильників "Єдиної Соборної" -,що федерації складаються переважно з суверенних держав .можна відхилити так -все таки йдеться про територіальну федерацію(автономію) земель за основним принципом - делегування тільки деяких повноважень Києву як столиці.

Звичайно ,ніхто не закликає до антиконституційних дій. Є різні способи зміни конституції : -референдум, конституційні збори .Хоча автоматично в українських умовах виникне резонне запитання про спосіб висування представників у ці збори.
А ось надіятись на свідомість чи розуміння депутатів немає ніякого змісту .Бо сидіння біля "корита" в Києві вимиває з мозків "обранців" будь які спогади,що вибирались вони взагалі-то не тут,і Київ -ще не вся Україна. Цьому сприяє і теперішня система виборів .Є, звичайно, різні ідеї про вдосконалення партійної системи. Наприклад, відкриті партійні списки,територіальні списки.Але теперішній поспіх з проведенням дострокових виборів не дозволив провести якісь особливі зміни у виборчій системі.
Повіримо черговий раз!!??
А ось „електорат” дозрів до більш кардинальних змін. Але політикам все” по барабану” .У них йде боротьба не за Україну, а за владні повноваження . І вони вже серйозно „загрались” . Особливо „потрясанням” конституцією, власне при цьому її порушуючи.Бо дуже серйозна ставка у ”грі”. Власне Україна .Точніше право „дерибану”…


Мудрий космополіт, громадянин світу, парижанин за місцем мешкання Отар Йоселіані , відповідаючи на запитання однієї з російських газет, зауважив: "Минуть часи, всіх знесе вітрами. Знесе нас, знесе Путіна , Саакашвілі. Але бидло, на жаль, залишиться бидлом, йому суджене вічне життя — і в Росії, і у Грузії, й на Заході. Абсолютно дикі та неосвічені, невиховані люди приходять до влади Усюди .Так було від початку віків "

Федерація...Де-юре зараз її немає .Де - факто, "завдяки" зусиллям політиків вона виникне. Східна і західна частина України...Швидше за політичним принципом.

Це абсолютно не є метою наших "еліт"(нам не потрібен Донбас.Нам потрібна вся Україна).Але такою є логіка подій внаслідок природної захланности і навіть тупости теперішньої влади(синьої і помаранчевої).Бо це так просто- здобувати політичні бали на поділі України на схід і захід. І на темі вступу в НАТО. Що, взагалі - то катастрофічно для майбутнього України ,як єдиної держави


Тому пропонується територіальна Федерація - або в межах 5-6 земель і окремої самоуправної території - міста Київ(Якому залишаться лише певні функції,наприклад-армія, Федеральна податкова ,Федеральне бюро розслідувань ,МЗС, можливо деякі бюро по стандартизації),або можна погодитись - у межах теперішніх областей. Це не є суттєво. Основне – у Києві не повинен бути надлишок владних функцій!
Дуже багато можна навести прикладів серйозного зловживання Києвом своїми можливостями – і "висмоктування соку” з регіонів ,і замиканням фінансових потоків на міністерства і перетікання висококваліфікованих кадрових ресурсів в столицю,і система ”відкатів „ у всіх галузях економіки ,і т.д. ,і т.п..

Скоро вибори...

Невже знову "питання не на часі"?

Рavlo Dudra / L'viv /Пиши українськоюРозміщено в Україні

 

© Bundesrepublik Ukraine

Будь-яке використання iнформацiї( за винятком матеріалів,на які існують авторські права) дозволяється за наявності посилання.

 

 

 

 

 

Тема завлена флудом-Москві не потрібна  сильна Україна

Тема закрита київськими модераторами

Пишіть сюди

Початок…
Давно минули романтичні часи оксамитової революції кінця 80-х – початку 90-х, коли необережний В’ячеслав Чорновіл прохопився про можливий майбутній земельний устрій України на кшталт федеральних земель у ФРН. Однак одразу ж відступив – налякався перспективи сепаратизму у тих умовах. І задля прагненної соборности , і, як потім виявилося, уніфікації та нівеляції регіональних відмінностей, відсунув можливість такого устрою у далеке майбутнє.
Не склалося з Донецько - Криворіжською Республікою, що була представлена у Сіверодонецьку (найбільш яскравим виразником ідеї якої був Кушнарьов) -і це, швидше всього ,була передвиборча маніпуляція для додання рейтингу „партії Регіонів”. Бо „нам не потрібно кілька областей. Нам потрібна вся Україна”

Програмним документом вважається есе Андруховича " Моя остання територія"-2 частина

Також таким можна вважати 23 номер журналу "ї" за 2001 рік
Періодично ця тема піднімається у місячнику „Пост – Поступ”.

І майбутнє…
Скоріше за все ця ідея буде реалізована Донецьком, як тільки владу у Києві буде втрачено. У них є засоби і рішучість. І Київ не зможе нічого вдіяти. Бо у разі ультиматуму Східної України - федерація або розкол, київська ”иліта” знову покаже свою „зігнилу серцевину” – нерішучість, угодовство і врахування тільки власних інтересів…
А Галичина, взагалі-то,”ne ma nic do powiedzienia”(не має що сказати)..Бо стільки років боротьби за незалежність не дозволяють галичанам( в основній своїй масі) чисто психологічно сприйняти ідею федералізму.
А може все таки розглянути „консенсусний варіант” для східною і західної Україною?
Хоч дехто вважає що вже запізно -„доброзичливці” завжди знайдуться.
Та будьмо оптимістами..

загрузли!".
(Занавес)


На следуюйщий день./Комсомольськая правда –Украина 1 апреля 2009г.


Полевой командир "Антиспрутов-3" заказывает номер "люкс" в гостинице "Буковель" (с плазменным экраном, прошу заметить). На столе - бутылка водки, огурчики (теща из Бучача прислала), помидорчики, картошка. Жена разо-гревает голубцы в микроволновке, ну не ходить же в ресторан, в самом деле. Выпиваем рюмку, включаем телевизор. А на экране - прямой репортаж из парламента. Они там уже просто работать не могут. Канализация не работает, туалеты забиты. И на Банковой кошмар. Полевой командир выпивает вторую рюмку и кричит жене: "Галю, ти диви! Вони у свому г...

 

x3 reunion проходження

ваші побажання

 

 

незалежний